Polub nas na Facebooku

Organizator:

Partnerzy:

DZIAŁAJ

BĄDŹ

AKTYWNY

Bierzmy przykład z młodych sportowców - piłkarze wspierają kampanię społeczną „Rak Jelita Polska!”

 

Piłkarze oraz trener pierwszego składu klubu Polonia Warszawa Krzysztof Chrobak włączyli się aktywnie w kampanię „Rak Jelita Polska”. Akcja ma na celu podnoszenie świadomości społeczeństwa na temat choroby raka jelita grubego oraz uzmysłowienie, że wczesne wykrycie choroby jest kluczem do skutecznego leczenia.

 

 

Piłkarze najstarszego istniejącego klubu piłkarskiego stolicy w ramach poparcia kampanii Rak Jelita Polska połączyli siły i wystąpili w specjalnie przygotowanym spocie wideo. W swoich wypowiedziach podkreślają znaczenie badań profilaktycznych i możliwych objawów w celu wczesnego wykrycia choroby, która każdego dnia zabija 28 osób w Polsce.

 

Projekt jest częścią ogólnokrajowej kampanii informacyjnej na rzecz budowania świadomości nowotworów jelita grubego, która uwzględnia wielokierunkowe działania, w tym szkolenia lekarzy rodzinnych, działania informacyjne w zakładach pracy, prezentacje i porady prowadzone przez lekarzy specjalistów, lokalne wydarzenia o charakterze sportowo-rekreacyjnym, komunikację w mediach i wiele innych.

 

To absolutnie kluczowe, abyśmy docierali do jak najszerszego grona osób więc wierzymy, że zaangażowanie młodych piłkarzy Polonii pomaga nam w przekazaniu całej wiadomości. Jak mówi Roman Fedorczuk, Prezes agencji ABK Grupa, która zainicjowała kampanię Rak Jelita Polska: „Jesteśmy dumni, że praca, którą realizujemy w ramach programu jest wspierana przez zawodników klubu Polonia Warszawa. Mamy nadzieję, że uda nam się zachęcić pozostałe kluby, które ponad podziałami i sportową rywalizacją, włączą się w naszą akcję. Mamy informacje, iż nasz program przynosi zamierzone rezultaty i dzięki niemu już udało się wykryć nowotwór na wczesnym etapie, co może pomóc w jego całkowitym wyleczeniu. Jesteśmy przekonani, iż ratując choćby jedno życie, ratujesz cały świat.”

 

 

Są już z nami:

Patronat honorowy:

Partnerzy:

Wspierają nas:

Patroni medialni:

Kontakt:

ABK Grupa, tel.: +48 22 401 22 16, e-mail: kontakt@rakjelita.pl

„Rak Jelita Polska”, strona www oraz podmiot prowadzący program nie są odpowiedzialne za jakiekolwiek medyczne usługi, zabiegi, diagnozy lub leczenie.

To lekarz lub lekarze prowadzący pacjenta są wyłącznie odpowiedzialni za przeprowadzenie i stosowanie usług oraz zabiegów medycznych.

Wyłączną wolą lekarza lub pacjenta jest skorzystać lub nie z informacji oferowanych w ramach „Rak Jelita Polska”.

 

Informacje zawarte na stronie „Rak Jelita Polska” mają stanowić podstawę do budowania świadomości choroby. Wszystkie materiały są wyłącznie informacyjne

i nie mają intencji ani zamiaru zastępowania usług medycznych specjalistów oraz nie mogą być jako takie traktowane.

 

 

ABK Grupa 2018. Wszelkie prawa zastrzeżone.

www.abkgrupa.pl