Polub nas na Facebooku

Organizator:

Partnerzy:

DZIAŁAJ

BĄDŹ

AKTYWNY

USPSTF (United States Preventive Services Task Force) podało informację, że aspiryna może zapobiegać powstawaniu raka jelita grubego.

 

W ubiegłym tygodniu USPSTF opublikowała projekt, który zaleca stosowanie aspiryny w celu zapobiegania chorobom układu krążenia i raka jelita grubego u niektórych pacjentów w wieku od 50 do 69 lat. udowodniony projekt ma zastąpić zalecenia z 2007 roku, które wykluczały działanie aspiryny jako leku profilaktycznego.

 

Projekt opiera się na badaniach, sugerujących związek między stosowaniem aspiryny i zmniejszonym ryzykiem raka jelita grubego. Recenzenci zebrali i przeanalizowali dane, by móc odpowiedzieć na kilka ważnych pytań dotyczących bezpieczeństwa i skuteczności aspiryny jako medycyny prewencyjnej.

 

żródło: www.beseengetscreened.com

 

 

 

Są już z nami:

Patronat honorowy:

Partnerzy:

Wspierają nas:

Patroni medialni:

Kontakt:

ABK Grupa, tel.: +48 22 401 22 16, e-mail: kontakt@rakjelita.pl

„Rak Jelita Polska”, strona www oraz podmiot prowadzący program nie są odpowiedzialne za jakiekolwiek medyczne usługi, zabiegi, diagnozy lub leczenie.

To lekarz lub lekarze prowadzący pacjenta są wyłącznie odpowiedzialni za przeprowadzenie i stosowanie usług oraz zabiegów medycznych.

Wyłączną wolą lekarza lub pacjenta jest skorzystać lub nie z informacji oferowanych w ramach „Rak Jelita Polska”.

 

Informacje zawarte na stronie „Rak Jelita Polska” mają stanowić podstawę do budowania świadomości choroby. Wszystkie materiały są wyłącznie informacyjne

i nie mają intencji ani zamiaru zastępowania usług medycznych specjalistów oraz nie mogą być jako takie traktowane.

 

 

ABK Grupa 2018. Wszelkie prawa zastrzeżone.

www.abkgrupa.pl